Winston ile Çevrimiçi Gizliliğinizin Kontrolünü Geri Alın

Winston’un kurucusu Richard Stokes, on yıldan fazla bir süredir reklam-teknoloji endüstrisindeydi, en son dünyanın en büyük reklam ajansının medya istihbarat bölümü Küresel İnovasyon Başkanı olarak.

Bu rolde, endüstrinin özel bilgileri izleyen, benimleyen ve satan yeni teknolojileri benimsemediğini gördü (sevdiğiniz her şarkıyı, her ilişkiyi, yaptığınız her satın almayı ve sonsuza dek bulutta sakladığınız her sırrı hayal edin).

Bu her yerde hazır gözetim devletinin başlangıcıydı. Rich bunun çocuklarının büyümesini istediği bir dünya olmadığına karar verdi. Hepsi bir soruya düştü… eğer onunla ilgili bir şeyler yapacak kişi olmasaydı, kim olurdu?

Winston Privacy açık bir misyonla oluşturuldu. İnternet kullanıcılarının kişisel bilgileri üzerinde kontrolleri geri almalarına yardımcı olmak için.

Kapsamlı gizlilik sadece mümkün değildir, gerçekçidir. Ekibimiz, farklı teknik geçmişlere ve beceri kümelerine sahip kişilerden ve çevrimiçi mahremiyet durumu hakkında derin bir bilgiye sahiptir. Kurucumuz, ortaya çıkan kişisel verilerin artan suiistimallerini ilk elden gördükten sonra reklamcılıkta kariyer bırakan bir mühendis.

videosunun geldiği yer burası! Winston’ı 2 Fast 2 Öfkeli’den gelen araba kovalamaca sahnesi olarak düşün. Hiç İtalya’da tatil hakkında bir arkadaşınızla sohbet ettiniz ve kendinizi tatil paketleri ve otel seçenekleri için otomatik olarak reklamlar buldunuz mu? Arkadaşım yeni bir bebek doğurdu ve tebriklerimi ona mesaj attığım için, bildiğiniz bir sonraki şey ise kendimi çocuk bakım ürünleri için reklam alırken buluyorum. İşte küçük bir gerçek parçası. Telefonunuz özel olabilir, ancak içindeki uygulamalar değil. Facebook, Whatsapp, Google ya da yüzlerce sıradan video düzenleme uygulaması ve uygulama menünüzde yatan indie oyunları gibi uygulamalar, Gözetim Ekonomisi denilen şeyin etrafında toplanır.

Winston Privacy Kullanımı

Maliyetle ilgili bir durum değil aslında, sadece toplama ve derleme çevresinde ve kişisel bilgilerin takas edilmesi amacında kullanılan bir cihaz. Tasarımın özelliği, her kullanıcının ürüne uyum sağlamak için kullanımını değiştireceğini asla varsaymamanız gerektiğidir. Genelde tam tersi olur, bir ürün, herhangi bir zarara neden olmadan bir insana yardımcı olmalıdır. Winston’un işleyiş şekli bu. Instagram reklam ağı, kişisel verilerinize güveniyor ve bunları işlemektedir (satın alacağınızı düşündüğü ürünleri satmak için) ancak bu sizi Instagram’ı kullanmayı hiç durdurdu mu? Çözüm, Instagram’ı, Facebook’u veya YouTube’u hayatınızdan silmek değil, verilerinizi daha fazla korumaktır, ve sorun herkesin verilerini koruyabilecek teknikte usta olmadığıdır.

Winston ve videosunun geldiği yer burası! Winston’ı 2 Fast 2 Öfkeli’den gelen araba kovalamaca sahnesi olarak düşün. Polisin kovaladığı iki araban var. Arabalar derhal bu boş garajı yakınlaştırıyor ve panjurlar polis dışarıda beklerken kapanıyor ve tüm çıkışları kapatıyor. Garaj kepenkleri açıldığında, iyi bir dakikalık bir gerginlikten sonra, 200 araba büyük garajdan fırlatılarak, tüm bölgeyi kaosun içine atarak polis ilk başta aradıkları arabaları tanımlamak için mücadele ederken buluyor. Uzun analoji kısaca Winston, internete her zamanki gibi erişebilmenizi sağlar, ancak dünyadaki binlerce diğer Winston cihazıyla trafiğinizi ve davranışınızı şifreler ve karıştırır. Amazon Eko’nuz veya Nest termostatınız gibi akıllı cihazlarınız ve Wi-Fi bağlantınız arasında bir tampon görevi görür, böylece hiç kimse (İnternet Servis Sağlayıcınız bile) özel bilgilerinizi toplayamaz ve artık kullanmakta özgürsünüz bu uygulamalardan veya akıllı cihazlardan herhangi biri,

Gizemli, saf görünümlü bir gümüş kutu olarak tasarlanan (Winston Privacy’nin tasarım stüdyosu MNML ile olan ortaklığı sayesinde) Winston, güvenilir, sağlam ve saçma bir cihazın tavrına sahiptir. Winston’un yazılımı ile çalışan kutu, doğrudan Wi-Fi yönlendiricinize bağlanır ve size tüm cihazlarınızda güvenli bir internet sağlar. Winston, uygulamaların ve akıllı cihazların verilerinizi çalmasını engellemez. ISS’lerin sizi izlemesini engeller, reklamları, açılır pencereleri engeller ve çerezleri düzenli aralıklarla siler. İnternet bağlantınızı tüm bu fazla bagajlara bağlayan Winston, internette daha hızlı gezinmenizi ve hatta veri kullanımınızı azaltmanızı sağlar. Ayrıca, bilgisayar korsanlarının web kameranıza, kapı zilinize veya Wi-fi yönlendiricinize dokunmalarını engeller, kesinlikle SİZİN kontrolünde olan gerçekten özel bir internet deneyimine tam erişim sağlar.