Telif Hakkı Politikası

Veri Kurtarma Hizmetleri Telif Hakkı Politikası

Telif haklarımız itibarımız ve işimizin büyümesi için önemlidir ve telif hakkıyla korunan materyalleri korumak için uygun adımları atıyoruz.

Web sitemizdeki (hizmetisleri.com) tüm grafik, metin ve görsellerin aksi belirtilmediği sürece tüm hakları saklıdır. İçeriğimize uygulanan tüm diğer hakları saklı tutuyoruz. Web sitemizdeki tüm materyaller, Vizyon Bilgisayar Servisinin ve / veya ilgili telif hakkı sahiplerinin mülkiyetindedir ve telif hakkıyla korunan materyallerimiz Türkiye’de ve diğer ülkelerde yasal olarak korunmaktadır.

Kendi kişisel kullanımınız için ayrı ayrı sayfaların veya söz konusu herhangi bir sayfanın bölümleri kopyalanamaz; bununla birlikte, bu web sitesindeki metin, yazılar, resim veya diğer içerikleri herhangi bir nedenle (hem ticari hem de ticari olmayan kamu kullanımı dahil) kullanmak için, Vizyon Bilgisayar Servisinin açık yazılı onayını almanız gerekir.

Web Sitesi İçeriğinin Kullanımı

İçeriğimizi web sitenizde, basılı materyallerde veya başka bir kapasitede kullanmak isterseniz , lütfen info@hizmetisleri.com adresine bir talep gönderin. İsteğiniz gözden geçirilecek ve önerilen kullanım kurallarımıza uyuyorsa açık onay vereceğiz.

İsteğinizi gönderirken lütfen aşağıdaki bilgileri aklınızda bulundurun:

Telif hakkıyla korunan materyallerimizi kullanmadan önce istek talebinde bulunulması gereklidir.

Logomuzu, içeriğimizi veya diğer telif hakkı olan materyalleri uygun yetkilendirme olmadan kullanamazsınız. İsteğinizi yaparken lütfen kullanmak istediğiniz sayfa veya resimlere özel bir link verin.

İçeriğimizin hiçbirini, iznimizden bağımsız olarak üçüncü tarafların haklarını ihlal edecek şekilde kullanamazsınız; Vizyon Bilgisayar Servisi ve üçüncü bir tarafın ortaklaşa sahip olduğu içerikleri kullanmak istiyorsanız, hem Vizyon Bilgisayar Servisi hem de üçüncü tarafın önceden yazılı onayını almanız gerekir.

Aksi açıkça belirtmedikçe içeriğimizi veya logomuzu bir ortaklık, çalışma sözleşmesi veya Vizyon Bilgisayar Servisi ile herhangi bir profesyonel ilişki önerecek şekilde kullanamazsınız. İçeriğimizin kullanımına izin vererek, web sitenizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi açıkça veya dolaylı olarak onaylamıyoruz ve başka hiçbir türlü ima edemezsiniz.

Telif Hakkı ve Ticari Marka Şikayetleri ve Alınan İstekler

Vizyon Bilgisayar Servisi, tüm web içeriğini bağımsız olarak üretir; Açıkça belirtilmediği sürece, diğer web sitelerinden herhangi bir içerik kopyalamayız. Hiçbir şekilde isteyerek telif haklarını veya ticari markaları ihlal etmiyoruz ve rahatsız edici materyalleri kaldırmak için iyi niyetli bir girişimde bulunuyoruz.

Hizmetisleri.com’daki içeriğin telif hakkınızı veya ticari markanızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, sorunu en kısa sürede ele almak için uygun adımları atacağız. Resmi bir şikayetinizi e -posta yoluyla veya ( 0 850 466 08 19 ) numaralı telefondan bizi arayarak göndermenizi öneririz .

© 2021 Veri Kurtarma Hizmetleri
Son Düzenleme 27 Haziran 2021