Güvenli Veri Kurtarma Hizmetleri ?

Medyanız arızalı veya şifrelenmiş bir duruma düştüğü an, veri kaybını önlemek için deneyimli mühendislerden yardım almanız gerekir. Dosyalarınızı olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde almak için hızlı bir geri dönüş, mükemmel güvenlik ve mevcut en iyi teknolojiye ihtiyacınız var. Firmamız Veri Kurtarma Hizmetlerinde, profesyonel veri kurtarma için hızlı ve güvenli bir kaynak sunar. Müşterilerimizin aralarından seçim yapabilecekleri çok sayıda şirkete sahip olduklarının farkındayız ve bizlerde güvenilir, şeffaf bir sağlayıcı olarak deneyimlerimizi sürekli arttırmaktayız.

Veri kurtarma gerektiğinde, Güvenli Veri Kurtarma Hizmetlerine ihtiyacınız vardır. Firmamız şunları sunmaktadır:

  • En Hızlı Geri Dönüş Süreleri
  • Gelişmiş Ekipman ve Özel Teknoloji
  • Sertifikalı Veri Kurtarma Güvenliği
  • %100 Gizlilik Garantisi

Veri kurtarma için tam donanımlı bir kaynak sağlıyoruz ve yılların verdiği tecrübe ile kişisel bilgisayar kullanıcıları, devlet kurumları ve her büyüklükteki işletme için binlerce data kurtardık. Güvenli Veri Kurtarma firmamızdaki hizmetlerimizin nasıl endüstrideki en güvenilir isimlerden biri olduğunu görmek için lütfen okumaya devam edin. Hizmetlerimizi seçmek veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, durumunuzu değerlendirmek için teknisyenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Temiz Oda Veri Kurtarma Hizmeti ;

Başarılı veri kurtarma firmaları, fiziksel onarımlar sırasında arızalı cihazları güvende tutmak için ileri teknolojiye ihtiyaç duyar. Firmamız daha yüksek kurtarma oranları ve daha hızlı geri dönüş süreleri için mükemmel ortam koruması sağlayan hizmetler sunmaktadır. Gelişmiş Cleanroom teknolojimiz sayesinde, sabit sürücüler, harici sürücüler, flash bellekler, RAID dizileri ve diğer tüm dijital cihazlar için uzman düzeyinde veri kurtarma işlemi sağlayabiliriz. Mühendislerimiz onlarca yıllık birleşik deneyime sahiptir ve medyanızı her zaman mümkün olan en iyi başarı şansını garanti eden güvenli ve etkili prosedürler kullanarak ele alacağız.

Sınıfının En İyisi Veri Kurtarma Güvenliği ;

Rakiplerimizin çoğu, kurtarılan verileri depolamak ve taşımak için oldukça basit kontroller kullanırken, son teknoloji ağların ve gelişmiş güvenlik sistemlerinin önemini her zaman kabul ediyoruz.

Güvenlik Kontrollerimiz Şunları İçerir ;

  • Hasarlı Medyayı Korumak İçin Fiziksel Erişim Denetimleri
  • Tüm Kurtarılan Veriler için Son Teknoloji Şifreleme
  • SSAE 18 Tip II Standartlarına Uyumlu Gelişmiş Ağlar
  • Sıkı Derecede Denetlenmiş Laboratuvar Protokolleri
  • Kurtarılan Verileri İade Etmek İçin Gerekli Durumlarda Güvenli FTP Seçeneği

Bu kontrolleri üstlenerek, sistemlerimizin etkinliğini gösteren birtakım güvenceler kazandık. Çeşitli standartlara uygunluk eğitimlerimizi tamamladık. Firmamız sektördeki en iyi veri kurtarma güvenliğini sunmaktadır, cihazınızı veri kurtarma servislerine gönderirken hangi işletmeyi seçtiğinizden çok önemlidir.

Veri Kurtarma Değerlendirmeleri ;

Birçok veri kurtarma firmaları onarım ücretlerini bireysel olarak cihazların çok hasarlı durumda olduğu yönünde yaklaşım göstermektedir. Bu da profesyonel hizmetler için adil oranlarla ilgili bazı karışıklıklara yol açabilir. Firmamız ile çalıştığınızda, teknisyenlerimiz durumunuz henüz başlamadan önce fiyatlandırma seçeneklerini ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

Ek olarak, her tür dijital cihazlar için tamamen risksiz kurtarma değerlendirmeleri sağlıyoruz. Her analiz raporu, fiyat teklifi, cihazınızın geri dönüş süresinin sizlere doğru bir şekilde yansıtılması ve kurtarılabilir dosyaların bir listesi de dahil olmak üzere hizmetlerimizle devam edip etmeyeceğinizi belirlemeniz gereken tüm bilgileri sizlere ek rapor şeklinde sunuyoruz.

Arızalı sabit bir sürücünüz, RAID diziniz, flash sürücünüz veya başka bir sisteminiz varsa, firmamız eksik dosyalarınızı çalışma durumuna tekrar geri yüklemek için gereken sonuçları sağlayabilir. Mükemmel güvenlik, ücretsiz tanılama ve sertifikalı Class 10 ISO 4 Cleanroom teknolojisi ile, dosya kurtarma, harddisk onarımı ve ilgili hizmetler için mevcut en iyi seçeneği sizlere sunuyoruz.

Bizimle çalışmak veya daha fazla bilgi için 08504660819 numaralı telefondan ekibimizi arayabilirsiniz.

Verilerinize her zaman, köklü bir üne sahip sertifikalı, profesyonel bir veri kurtarma sağlayıcısına güvenmelisiniz. Sertifikalı ve deneyimli kadrosu olan bir şirket tercih etmelisiniz. Veri kurtarma teknolojisi ve güvenlik bilgileri hakkında bilgi almalısınız, sağlayıcıların mühendislik ekibinin cihaz türünüzle ilgili yeterli deneyime sahip olduğundan emin olmalısınız.

Ayrıca kurtarma oranları ve fatura politikaları hakkında yapılacak işlemler öncesinde bilgi almakta önemlidir. Çoğu sağlayıcı birçok cihazda kurtarmalarda ücretlendirme politikası sunmaz. Vizyon Bilgisayar, müşteri verilerini kurtaramazsak hiçbir zaman hizmet ücretini işleme koymaz ve onlarca farklı türden dijital cihaz için mükemmel başarı oranları sunar. Veri kurtarma ve veri kaybı yaşadığınızda sizlere güvenilir bir kaynak sağlıyoruz.

Hasar görmüş ortamlardan verilerin geri alınması için mühendislerin yıllarca eğitime ve düzinelerce özel ekipmanlara ihtiyaç duyar. Arıza türleri tam olarak aynı değildir ve ekibimizin her durum için bireysel olarak farklı türlerde planlar oluşturması gerekir.

Birçok veri kurtarma aracı oldukça yüksek maliyetlidir ve teknik olarak karışık bir süreçten geçmektedir. Örneğin Vizyon Bilgisayar, ortam onarım prosedürleri için optimize edilmiş son teknoloji ürünlerini kullanabilen ve özel olarak hazırlanmış, sertifikalı Class 10 ISO 4 Cleanroom’u kuran Antalya’da tek şirkettir.

Veri kaybı sorunları, durumdan duruma göre büyük ölçüde değişir. Cihazınızı değerlendirerek, veri kurtarma prosedürlerini gerçekleştirmeden önce bir fiyat teklifi ve geri dönüş süresi sağlayabiliriz.

Teknisyenlerimiz, verilerinizin kurtarılabilir olup olmadığını belirlemek için bazı güvenli, invazif olmayan test uygular ve size doğru bir arıza analizi sunarız. Değerlendirme sırasında garantinizi hiçbir zaman geçersiz bırakmıyoruz ve tüm dijital depolama ortamları için ücretsiz standart değerlendirmeler sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir