Şifreli Dosyalar
 • Dizüstü Bilgisayar Şifre Çözümleri
 • Apple Macbook Yazılım Sorunları
 • Cryptolocker Virüs Temizleme
 • Sabit Harddisk Veri Kurtarma

Şifreli Veri Kurtarma

Çoğu işletme ve kurum hassas verileri korumak için bir tür güvenlik yöntemleri kullanır. Bazı durumlarda dosyalar, çeşitli düzenlemelere tabi olan veriler içerdiğinde şifreleme yöntemleri genel olarak her zaman bir ihtiyaçtır. Fakat günümüzde güvenliğimizi koruyacak bu şifrelemeleri kötü amaçlı kullanan kişiler oldukça yaygınlaşmıştır. Şifreler neredeyse mükemmel koruma sağlar, ancak şifreleme veri kurtarma teknisyenleri için bazı zorluklar oluşturur.

Şifreli sistemler için en yaygın hatalar :

 • Fiziksel Sabit Sürücü veya RAID Hasarı
 • Yanlışlıkla Dosya Silme veya Biçimlendirme
 • Şifreleme Yazılımı Nedeniyle Fidye Talepleri
 • Diğer Dosya Kayıpları ve Bozuk Sektörler
 • Virüslerden Kaynaklı Tüm Sorunlar
 • Elektronik Hasar veya Darbe Alması

Güvenli bir sistem arızalandığında, deneyimli bir şifreli veri kurtarma sağlayıcısının ilgilenmesi gerekir. Veri Kurtarma Hizmetlerimiz, şifreli sistemler için acil servisi olan tek şirketlerden biridir ve müşterilerimize hızlı ve güvenilir sonuçlar sunmak için Antalya genelinde bir çok firmayla birlikte çalışmaktayız.

Donanım ve Yazılım Şifreli Dosyalar için Veri Kurtarma :

Veri Kurtarma Servisimizde, teknisyenlerimiz düzenli olarak donanım ve yazılım şifrelemenin yanı sıra aynı anda disk şifrelemesini ”cryptolocker, encrypted” ve dosya sistemi şifrelemesini kullanan sistemlerle de çalışırlar. Bu, Güvenilir Platform Modülü (TPM) disk şifrelemesini, BitLocker sürücü şifrelemesini ve diğer disk şifreleme şemalarını içerir. Şifrelenmiş veriler bozuk sektörler veya veri bozulmalarından dolayı okunamıyorsa, bu tür çalışmalarda veri kurtarma teknisyenlerinin ek medya arızasına neden olabilecek sorunları önlemek için özen göstermeleri gerekir. Veri Kurtarma Hizmetlerimizde sıkı güvenlik kontrolleri uygulanır ve dosya yardımcı programlarını kullanmadan önce tüm medyanın sektör bazında tam kopyalarını çıkarırız. Ayrıca, her olayı etkin bir şekilde ele almak için kendi kendine şifreleyen sabit disk veri kurtarma kasaları için özel araçlar da oluşturduk ve Sınıf 10 ISO 4 Temiz Oda sayesinde, arızalı diskler ve RAID dizileri üzerinde güvenle onarımlar yapabiliriz.

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, teknoloji araştırma ve geliştirmesine büyük ölçüde yatırım yapmaktayız. Çalışanlarımız silinmiş şifreli bölüm veri kurtarma işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek için tescilli yazılımlar geliştirdi ve işinizin bireysel olarak tüm gereksinimlerini karşılamak için özel şifreli cryptolocker virüslerine karşı veri kurtarma çözümleri sunabilmekteyiz. Güvenliğin işiniz için önemli olduğunu biliyoruz ve çalışmalarımızı mükemmel güvenlik sistemlerimiz ve düzenli denetim programlarımıza dayandırdık.

Şifreli Bir Cihaz Arızalı Olduğunda Ne Yapılmalı ?

Şifreli cihazlar özellikle kayıplara ve diğer mantıksal konulara duyarlıdır. Verilerinizi güvende tutmak için, dosyalara erişemediğiniz zaman hemen bilgisayarınızı veya depolama sisteminizi kapatın. Asla şifreli veri kurtarmayı kendi başınıza denemeyin. Ticari dosya yardımcı programları, anahtar verilerin üzerine yazarak başarılı bir düzeltme şansınızı önemli ölçüde azaltabilir. Veri Kurtarma Hizmetlerimiz, bilgilerinizin geri alınması talepleri için ücretsiz cihaz tanılama ve analiz işlemi sağlar. Her değerlendirme raporumuzda fiyat teklifi, tahmini geri dönüş süresi ve cihazların hangi sebeplerden dolayı arızalandığını sizlere sunmaktayız.

Şifreli dosya kurtarma hizmetlerimiz şunları sağlar:

 • Hızlı Teslimat ve Çoklu Servis Seçenekleri.
 • Olağanüstü Bir Başarı Oranı % 96.
 • Acil Onarım Servisi Hızlı Müdahale.
 • Şifreli Dosya Onarımı için Gelişmiş Yardımcı Programlar.
 • Tüm İlgili BT Gizlilik Yasalarına Mükemmel Uyum.

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, yüksek başarı oranlarımız ve şifreli dosya kurtarma konusundaki uzmanlığımızla güvenilir hizmetler sunuyoruz. Tek bir dosya için onarım yapılması veya arızalı bir RAID dizisine erişim kazanılması gerekip gerekmediğini, şifrelemeyi tamamen etkisiz hale getirip verilerinizi geri alırız. Bir kurtarma başlatmak için bugün ekibimizle iletişime geçin. Değerlendirme oluşturmak veya Veri Kurtarma Hizmetlerinin sektör lideri şifreli veri kurtarma işlemleri hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın.

NOT: Dosyalarınızın şifresini çözmek için Veri Kurtarma Hizmetlerinde uzman bir ekibe ihtiyacınız varsa, şifreleme anahtarlarına, kullanıcı adlarına ve şifrelere ihtiyacımız olacak. Lütfen bu bilgileri cihazınızın arızası ile birlikte, verileri kurtarmak için attığınız tüm adımlarda dahil detaylı bir şekilde bizlere iletmelisiniz. Daha Fazla..