Flash Bellek
 • Flash Bellek Dosya Kurtarma
 • Hafıza Kartı Resim Kurtarma
 • Usb Bellek Veri Kurtarma
 • Cep Telefonu Data Kopyalama

USB Sürücüler, SD Kartlar ve Flash Bellekler için Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, flash bellek onarımı ve flaş bellek veri kurtarma konusunda uzmanlaşmıştık. Firmamız, her tür flaş cihazlarının güvenli bir şekilde çalışmasına olanak sağlayan özel araçlara ve donanıma sahiptir ve tüm formatlarda yüksek derecede başarı oranları sunuyoruz.

Flash bellek teknolojisi son on yılda önemli ölçüde ilerleme kaydetti ve birçok dijital cihaz artık uzun süreli depolama için yüksek hızlı flash bellek kullanıyor. USB flash sürücüler, harici sabit sürücülere göre elverişli bir alternatiftir ve dijital fotoğraf makinelerinin çoğu bir tür flash bellek kartını desteklemektedir.

Firmamız en güvenli ve en hızlı flash bellek kurtarma şirketiyiz. Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, SAS 70 ve SSAE 18 Tip II Sertifikalarına sahibiz. Ayrıca USB sürücü veri kurtarma, SD veri kurtarma ve diğer flash medya hizmetleri için risksiz tanılama sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.

Flash Bellek Arızalı Duruma Düşerse Ne Yapmalı ?

Flash ortam aygıtları, dış darbelere çoğu dijital depolama aygıtından çok daha iyi dayanabilir, ancak aşırı durumlarda yanlış kullanıldığında fiziksel hasar oluşabilir. Flash belleklerde ayrıca veri bozulması ve yanlışlıkla biçimlendirme gibi mantıksal hasarlara karşı da hassastır.

Bazı flaş aygıtları, kullanıcıların uzun süre boyunca aşırı miktarda veri yazması durumunda ortaya çıkan bellek yıpranmasına maruz kalabilir. Sonunda, flaş çipi veri saklama kabiliyetini kaybeder ve dosyalar bozuk ya da okunamayacak şekilde görünebilir, bu durum özellikle eski hafıza kartlarında yaygındır.

Flash Belleklerin Veri Kaybı Nedenleri Şunları İçerir :

 • Kırılmış USB Bağlantısı
 • Kopmuş veya Aşırı Isınmış
 • Kullanımdan Kaynaklı Bellek Aşınması
 • Yanlışlıkla Silme veya Biçimlendirme
 • Virüs Sorunları
 • Dosya Kayıpları
 • Eksik veya Bozuk Dosyalar
 • Duman, Yangın veya Su Hasarları

Flash sürücünüz fiziksel olarak hasar görmüşse, bilgisayarınız tanımakta sorun yaşayabilir. Bilgisayarınıza ayrıca bir flash sürücü takıldığında da düzenli olarak donabilir veya kilitlenebilir. Birçok hatalı sonuçlarda benzer belirtiler vardır ve veri kaybının kesin bir sebebini tespit etmek biraz zor bir durumdur. Dosyalarınızı güvende tutmak için, veri kaybına dair belirtileri görür görmez flash ortamınızın bağlantısını kesin. Hiçbir koşulda cihazınızı okutmaya veya tamir etmeye çalışmayın.

Flash Bellek Veri Kurtarma Hizmetlerimiz :

Vizyon Bilgisayar, flash ortam onarımında uzmanlaştığı için, tüm flash belleklerde olağanüstü bir başarı oranı sağlamak üzere yeni nesil araçlara büyük yatırımlar yapmaktadır.

Veri kurtarma işlemi ücretsiz bir cihaz değerlendirme ile başlar. Teknisyenlerimiz size ayrıntılı bir arızalı durum raporu sunmak için flaş cihazınızı analiz eder. Bu rapor, bir karar vermeden önce maliyetleri, kurtarılabilir dosyaların bir listesini ve geri dönüş sürelerini gözden geçirmenize olanak sağlar. Standart hizmetlerimiz için risksiz değerlendirmeler sunuyoruz. Flash bellekler, arıza türüne ve cihazın hafıza yongalarının yapısına bağlı olarak veri kurtarma elemanlarımız için çeşitli zorluklar sunar. Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, her arızaya karşı tam kurtarma sağlamak adına tüm cihazlara en iyi şansı vermek için standart bir yaklaşım sunuyoruz.

Teknisyenlerimiz, arızalı çipleri, kırık USB bağlantılarını ve diğer mekanik sorunları onarmak için Sertifikalı Sınıf 10 ISO 4 Temiz Oda’da çalışır. Fiziksel onarımlar yaptıktan sonra flash medyanızın tam bir kopyasını alıyoruz ve bu kopyadan söz konusu veri kurtarma işlemlerinde sonuna kadar çalışıyoruz. Standart flash bellek kurtarma servis seçeneğimiz altında genellikle 2 ile 7 gün içinde verilerinizi geri alabiliriz. Arıza süresini en aza indirmek için verilerinizi güvenli FTP yolu ile gönderebiliriz. Daha hızlı hizmetlere ihtiyacınız varsa, öncelikli acil durum onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde Flash Veri Kurtarma Olanaklarının Avantajları :

 • Tüm Flash Formatları ve Cihaz Desteği
 • Yüzde 96 Başarı Oranı
 • Acil Flash Medya Kurtarma Hizmetleri
 • Özel Ekipmanlar ve Sınıfında En İyi Güvenlik
 • Kurtarma Yok, Ücret Yok Politikamız

Bir USB sürücüden, flash kamera kartından veya herhangi başka bir dijital cihazdan veri kaybettiyseniz, veri kurtarma sağlayıcısından hızlı yardıma ihtiyacınız vardır. Risksiz tanılama, özel bir kurtarma ve garantili bir şekilde kamera kartı tamiri, USB sürücü tamiri ve diğer flash medya hizmetleri için en iyi seçenekleri sunmaktayız.