Sabit Harddisk
  • Harici Harddisk Bilgi Kurtarma
  • Dizüstü Bilgisayar Data Kurtarma
  • Masaüstü Bilgisayar Veri Kurtarma
  • Apple Ürünleri İCloud Yedekleme
  • Cep Telefonları Resim Kurtarma
  • Raid Yapılandırma Raid Onarımları
  • Flash Bellekler Yedek Kurtarma
  • Sunucu Kurtarma Silinen Bilgiler

Sabit Disk Veri Kurtarma Hizmeti

Firmamız güvenilir sabit disk onarımı ve doğrulanmış güvenlik ile kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Okuma / yazma arızaları, elektronik hasarlar ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü sabit sürücü arızasını onarma konusunda uzmanız. Tüm sabit sürücüler güvenli hizmet doğrultusunda işlenir ve veri kurtarma teknisyenlerimiz, kurtarılan verileri yetkisiz erişime karşı korumak için sıkı güvenlik prosedürleri uygular. Arızalı sabit sürücülerden veri kurtarmaya gelince, Vizyon Bilgisayar, yüzde 97’nin üzerinde genel başarı oranlarını korumaktadır.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Şu anda tüm işletim sistemleri için sabit disk veri kurtarma hizmetleri sunuyoruz. İşletim sistemi, veri kurtarma sürecinin mantıksal (fiziksel olmayan) bölümünü etkileyebilir ve her arızayı mümkün olduğu kadar etkin bir şekilde ele almak için yetenekli bir yazılım teknisyenlerinden oluşan bir ekip ile çalışmaktayız. Teknisyenlerimiz her işletim sistemiyle ilgili deneyime sahiptir ve her türlü fiziksel olmayan arıza için uygun çözümler bulabilir. Laboratuvarımızda katı güvenlikle hızlı sonuçlara izin veren  yazılım araçlarımızın çoğunu kullanıyoruz.

Önde Gelen Sabit Disk Üreticileri

Güvenli Veri Kurtarma Hizmetleri olarak, tüm sabit disk markaları için seçeneklerimiz ve hizmetlerimiz aktif ürün garantilerinizi hiçbir zaman geçersiz bırakmaz. Sektörümüzde tanınmış bir lider olarak, bölgemizin en uygun donanım satıcılarının çoğu ürünlerinde veri kurtarma sağlıyoruz.

Ayrıca yukarıda listelenmemiş diğer sabit disk markalarını da destekliyoruz. Donanım servisimizde verimli ve güvenilir sonuçlar elde ederiz. Donanım servisimizde ayrıca her durumda özel bir deneyim sağlamak amacıyla uygun güvenlik kontrolleri uygularız.