Bilgi güvenliğinizi çok ciddiye alıyoruz..
Profesyonel bir veri kurtarma işlemine ihtiyacınız olduğunda, güvenlik en büyük önceliktir. Veri Kurtarma hizmetlerinde, itibarımızı mükemmel veri güvenliği politikalarımıza bağladık. Müşterilerimizin dosyalarını gizli tutmak için mümkün olan her adımı atıyoruz. Arızalı bir Harddisk veya büyük bir RAID dizisinden veriler kurtarıldıktan sonra tutarlı bir güvenlik sağlamak için her zaman etkili ve güvenilir prosedürleri kullanıyoruz.

 

Mantıksal medya onarım prosedürlerini ve yeni teknolojileri kullanarak en gizli veri kurtarma hizmetlerini sunuyoruz.

Kontrollerimiz aşağıdaki maddeleri içermektedir

Güvenli SunucularGüvenli Sunucular

En çok elde edilen verileri kapalı ağlarda depolarız. Verileri dışarıdan erişilebilen sunucularda depolarken, yetkisiz erişim şansını tamamen önlemek için bazı özel kontrol ve dosya sistemi düzeyinde şifreleme kullanırız.

Düzenli Güvenlik Sistemi Güncellemeleri

Düzenli Güvenlik Sistemi Güncellemeleri

Veri kurtarma sağlayıcısı olarak, uzun vadeli ve sürdürülebilir sistemler kurmaya odaklanıyoruz. Sistemlerimiz güncel ve elektronik saldırılara karşı açık değildir.

Güvenilir Erişim Protokolleri

Güvenilir Erişim Protokolleri

Kurtarma sonrası teknisyenlerimiz bilgilerinize erişemez ve (DOD) uyumlu silme yöntemlerini kullanarak kurtarılan dosyalarınızın yedek kopyalarını 14 gün içinde otomatik olarak siliyoruz.

Veri şifreleme

Şifreleme

Şifreleme uzmanları olarak güncellenmiş algoritmaların önemini anlıyoruz. Herhangi bir cihazı şifreleyebilir ve kapsamlı bir geri dönüş ortamı seçenekleri sunabiliriz. Veri Kurtarma firmamızda verileri korumak için gelişmiş şifreleme de kullanır.

Düzenli Denetimler ve Tasdikler

Düzenli Denetimler ve Onaylama

Firmamızı sürekli olarak test ederek ve denetleyerek güvenli uygulamaları sağlıyoruz. Çalışmalarımızı kontrol altında tutmak için sürekli yenilikçi sistemlerle çalışıyoruz.

Akıllı Veri İade Politikaları

Akıllı Veri İade Politikaları

İşlemlerinizi tamamladıktan sonra verilerinizi iade ettiğimizde, erişimi olan tek kişi siz olduğunuzdan emin oluruz. Bilgileri elektronik olarak aktarmak için güvenli FTP sunucularını kullanıyoruz ve fiziksel medya gönderirken, hassas dosyaları korumak için özel paketleme ve imza yetkileri kullanıyoruz.

 

Güvenlik sistemlerimizi yeni tehditlere uyum sağlamak için sıkı bir şekilde kontrol altında tutuyoruz ve verilerinizi her zaman korumak için en son teknolojileri kullanmaya söz veriyoruz. Cihazlarınız için Veri Kurtarma Hizmetlerimize güvendiğinizde, etkili sonuçlar alırsınız.

Deneyimli Veri Kurtarma Merkezi

Güvenlik her zaman bizim önceliğimizdir. Gizliliğinizi tehlikeye atabilecek sorunlar yaşanmamaktadır ve açık izniniz olmadan dosyalarınızı asla üçüncü bir tarafla paylaşılamaz. Aynı şekilde, bize doğrudan yetkilendirme sağlamadığınız sürece, teknisyenlerimizde dahil hiçbir personelimiz dosyalarınızı açma girişiminde bulunamazlar. Tüm dosyaların aktarım süresi boyunca özel olarak şifreleme algoritmasına sahip sunucumuzda depolanmakta ve iade işlemlerinde özellikle ftp yoluyla gönderim sağladığımızda, sadece sizlere verilen güvenlik şifresiyle açılabileceğini unutmayın.

hdd-veri-kurtarma

Harddisk Veri Kurtarma Güvenliği

Silinen Dosyaları Kurtarma

Veri kurtarma hizmetlerimizde, özellikle hassas durumdaki verileri korumak için özel yönergelerin uygulanmasında teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz. Veri kurtarma sektöründe uzun yıllara dayanan bir deneyimine sahibiz ve makul talepleri yerine getirmek için kurumsal sektörlerde doğrudan şirketinizin yasal departmanıyla birlikte çalışabiliriz. Daha fazla bilgi için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle çalışırken, esnek seçenekler ve güvenilir geri dönüş süreleriyle her zaman gizli veri kurtarma hizmeti alırsınız. Sınıfının en iyisi veri güvenlik sistemlerimiz, size mutlak bir rahatlık sunar ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için talepleriniz doğrultusunda her zaman ekstra adımlar atmaya hazırız. Güvenlik kontrollerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya arızalı durumdaki cihazlarınız için analiz işlemlerini hemen şimdi başlatmak istiyorsanız bugün bizi 0 850 466 08 19 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Cihaz yedek alınmadan fabrika ayarları, yazma işlemi sırasında kamerayı kapatma, aynı hafıza kartını farklı kameralarda kullanmak, kamera açıkken SD kartı çıkarmak.
Cihazın fiziksel olarak darbe yada düşmeye maruz kalması, yangın, sıvı teması, kart sorunu, okuyucu hatası, voltaj veya yıldırım sorunu gibi çeşitli arıza türleri.
Medya veya Sürücü formatlanmamış, şimdi formatlamak ister misiniz?, dijital kamera hafıza kartını yeni taktığınızda disk başlatma, beklenmedik sabit sürücü hataları.
Yedeklemesiz "Shift + Del", menüyü sağ tıklatarak veya sadece 'Sil' düğmesine basarak dosyaları silmek, geri dönüşüm kutusu'nu yedeklemeden boşaltma.
Hacker'lardan gelen tehdit dalgası, Internet üzerinden orman yangını gibi yayıldı ve sayıları sürekli artıyor. Bu türden geliştirilen her yeni virüs daha gelişmiş ve tehlikeli bir haldedir.
Dosyalarınızın kasıtlı bir şekilde yada internet korsanları tarafından silinmesi, ağ saldırısı sonucunda verilerin ele geçirilmesi ve sistem üzerinden şifrelenmesi.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Veri Kurtarma işlemleri öncesi yapmış olduğumuz arıza tespiti, yedek parça değişimi veya yazılımsal sorunlar için program hazırlığı.

Analiz işlemleri sonrası değişimlerini gerektiren yedek parçaların hazırlığı, disklerin onarım süresi ve ilgili personelin planlanması.

Hazırlık işlemlerinin ardından gerekli parçaların değişimlerinin yapılmasıyla dosyalara erişim sağlanıp veri kurtarma işlemine başlanması.

Veri Kurtarma işlemlerinin ardından yedeklerin geri iadesi yapılır. Güvenli ftp veya harici harddisk kullanılarak teslim edilmesi.

Güvenli kimlik bilgilerimiz:

Müşterilerimize verdiğimiz taahhüdümüzün bir parçası olarak, yaygın bir şekilde kullanılan standartlar için bazı güvenlik prosedürlerimizi uyguluyoruz. Ağlarımız ve protokollerimiz hakkında şeffaf ve tarafsız bir genel bakış sağlamak için güvenlik sistemlerimizin denetimlerini ve onaylarını düzenli olarak programlıyoruz.

  • Kalite standartları uyumluluğu
  • Hızlı geri dönüş süreleri
  • Gizlilik politikası ilkesi
  • Güvenli hizmet ve daha fazlası