Apple Macbook
  • Telefonlar Veri Kurtarma
  • Tabletler Data Kurtarma
  • Macbook İcloud Yedekleme
  • İMac Resimler/Videolar

Apple Cihazlarında Veri Kurtarma Hizmeti

Apple bilgisayarlar son birkaç yılda çok fazla değer kazanmıştır ve müşterilerimizin çoğu e-postaları, belgeleri, veri tabanlarını ve diğer yüksek öncelikli dosyaları depolamak için Mac ve iOS cihazlarını kullanmaktadır. Birçok Apple cihazı veri kaybına karşı yerleşik korumalara sahip olsa da, maalesef hiçbir bilgisayar kalıcı koruma sağlayamaz.

Servisimiz, Mac OS X sunucuları, iMac’ler, MacBook’lar ve diğer Apple ürünlerinde, mantıksal veya fiziksel olarak arızalı olan tüm Apple cihazlarından veri kurtarma konusunda uzmanlaşmıştır.

Firmamız iOS cihazlarından verilerin güvenle kurtarılmasını sağlamak için özel araçlar ve donanımlar geliştirdi. Herhangi bir fiziksel müdahale gerekli olduğu durumlarında ISO4 Temiz Odamızda inceleme sağlanmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yaparak sizlere en yüksek başarı oranlarını ve hızlı geri dönüş sürelerini sunuyoruz. Teknolojideki sürekli gelişimimiz sayesinde tüm Apple cihazlarında % 96’ın üzerinde başarı oranı sunmaktayız. ”Veri Yok / Kurtarma Ücreti Yok” politikamız ile sizlere risksiz bir süreç sağlamaktayız.

Vizyon Bilgisayar, verilerin çeşitli modellerde nasıl depolandığını ve korunduğunu araştırmak amacıyla en son Apple teknolojisi üzerinde çalışan uzman bir Apple ve iOS mobil cihaz araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. Teknisyenlerimiz şu anda tüm iOS mobil cihazlarının kurtarılmasının yanı sıra, geçmiş ve şimdiki tüm iOS mobil işletim sistemlerini tamir etme deneyimi nede sahiptir.

Apple Sunucuları, MacBook’lar ve Diğer Ürünler ;

Standart kurtarma seçeneklerimizle, Apple Server, MacBook veya İMac cihazlar için geri dönüş süresi ortalama 4-9 iş günüdür ve hatanın kesinliğini, başarılı bir kurtarma maliyetini ve tahmini teslim süresini belirlemek için değerlendirme sunuyoruz.

Verileri Apple cihazlarından geri alma şansınızı artırmak için, herhangi bir işlem yapmadan önce, dizüstü bilgisayarlar veya diğer Apple cihazlarınızda aşağıdaki adımları uygulayın ;

  • Bilgisayarınızı veya cihazınızı kapalı tutun
  • Veri kurtarma yazılımını çalıştırmayın
  • Herhangi bir fiziksel tamir girişiminde bulunmayın

Genel Olarak Kurtarılan Veri Türleri ;

Bilgilerinizin Macbook’lar ve diğer iOS cihazlarından geri alınması ;

  • Cihazınız sıvı teması alırsa, Adaptörü / Bataryayı (mümkünse) çıkarmalısınız.
  • Macbook cihazınızı düşürürseniz ve bileşenler zarar görürse cihazı açmaya çalışmayın.
  • Yanlışlıkla bilgileriniz silindiyse cihazınızı hemen kapatın.

Veri Kurtarma Süresi ;

Cihazınız servisimize ulaşır ulaşmaz değerlendirmelere geçmekteyiz ve teknisyenlerimiz mümkün olan en hızlı geri dönüşü sağlamak için sürekli olarak çalışmaktadır. Ayrıca, kurtarma işlemi boyunca en yeni gelişmeler, kurtarılan bölümler ve dosyalarınız için özel bir destek hattından teknisyenlerimizle durumunuzu görüşebilir ve cihazınız için en uygun veri kurtarma zamanlaması hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vizyon Bilgisayar, veri kurtarma sektöründe özellikle Apple cihazlarında en yüksek başarı oranlarını sağlayabilen bir firmadır. Harddisk kurtarma merkezimizde ortalama 48 saatten daha az bir süre içerisinde sonuçlar alınabilmektedir.