RAID 5 Veri Kurtarma

Harici Harddisk Kurtarma

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, RAID 5 veri kurtarma konusunda deneyimliyiz. Bir RAID hatasından sonra önemli dosyalara tekrar erişmeniz gerekiyorsa, mükemmel geri dönüş sürelerimiz ve yüksek kurtarma oranlarımız, aksama süresinden, verimlilik kayıplarından ve veri kaybının diğer ciddi sonuçlarından kaçınmanıza yardımcı olabilir.

RAID 5, bugüne kadarki en popüler RAID yapılandırma seçeneğidir. Dağıtılmış paritesi sayesinde RAID 3 ve 4’e göre ciddi performans avantajları sunar ve tek bir sabit sürücü arızasına karşı hata toleransı ile RAID 5, web sunucuları ve depolama sunucuları için ideal bir seçenektir.

RAID 5 Arızalarının Oluşma Nedenleri :

 • Denetleyici Hatası
 • RAID 5 Yeniden İnşası Sırasında Başarısızlık
 • Birden Fazla Sabit Sürücü Başarısızlığı Geçmiş Noktası
 • Elektronik Hasar
 • Yanlışlıkla Dosya Silme
 • Parite Kaybı veya Hasar
 • Yanlışlıkla Biçimlendirme veya Yeniden Başlatma

Standart veri kurtarma hizmetimiz için risksiz RAID değerlendirmeleri sunuyoruz ve müşterilerimize mükemmel geri dönüş süreleri ve en gelişmiş RAID onarım araçlarına hızlı erişim sağlıyoruz. RAID 5 hizmetleri sunan firmamız en iyi RAID onarım sağlayıcılarından biridir ve her durumda hiçbir kurtarma gerçekleşmemesi durumunda ek ücret talep etmiyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Bir RAID 5 Dizisi Arızalı Olduğunda Ne Yapılmalı ?

RAID 5’iniz çalışmayı durdurursa veya verilere erişemiyorsanız, hemen kapatın. Çizgili veri üzerinde asla veri kurtarma yazılımı kullanmayın. Dizinizi onarmaya veya yeniden oluşturmaya çalışırken, özellikle önceki bir yeniden başlatma girişimi sonuç vermez ise çok dikkatli olun. Herhangi bir olağandışı arıza belirtisi veya hata mesajı görürseniz dizinizi yeniden kurmayın.

Deneyimlerimize göre, çoğu RAID 5 sistemi, arıza belirtileri ortaya çıktıktan hemen sonra kapatılırsa tamamen kurtarılabilir durumdadır. Hasarlı bir RAID kullanılması, yanlışlıkla yazma, parite kaybı ve veri kurtarma işlemini zorlaştırabilecek diğer ciddi sorunlar riskini taşır. Başarılı bir sonuç almanın en iyi şansı için, en kısa sürede profesyonel bir RAID veri kurtarma sağlayıcısına başvurmalısınız.

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, RAID 5 arızalarının herhangi bir işletme için ciddi etkileri olabileceğini biliyoruz. Mükemmel güvenlik kontrollerini korurken geri dönüş sürelerini sınırlandırmak için mümkün olan her adımı atıyoruz. Yeni teknolojilere yatırım yaparak, hızlı ve güvenilir sonuçlar için kapsamlı bir dizi profesyonel RAID 5 veri onarım aracı geliştirdik.

Gelişmiş RAID 5 Veri Kurtarma Teknolojisi :

Teknisyenlerimiz arızalı RAID 5 ortamlarına, havadan kaynaklanan kirleticilere karşı koruyan özel bir ortam olan sertifikalı Class 10 ISO 4 Cleanroom’da işlem yapıyor. Özellikle yaygın RAID işletim sistemleri için tasarlanmış yardımcı programlar da dahil olmak üzere çok sayıda özel kurtarma aracına kullanıyoruz ve sektörümüzü yüzde 96’lık bir başarı oranıyla yönetiyoruz.

Uzmanlarımız, verilerinizi kurtarırken dizi donanımınızı da onarabilir, çalışmama sürenizi daha da sınırlandırabilir ve işinizin beklenmeyen bir veri kaybı sorunundan sonra normal işlemlere devam etmesine izin verebilir.

RAID 5 Veri Kurtarma Hizmetlerimizin Avantajları :

 • Çevrimiçi Durumu İzleme Araçları ve Müşteri Desteği
 • Her Büyüklükteki RAID 5 Sistemleri İçin Yüksek Başarı Oranları
 • Hızlı Geri Dönüş Süreleri ve Acil RAID Kurtarma Hizmetleri
 • Büyük Tesis Ağı
 • Risksiz Medya Teşhisi
 • Sınıfının En İyisi Güvenlik Kimlik Bilgileri
 • SSAE 18 Tip II Sertifika ve Diğer Güvenlik Bilgileri

Beklenmeyen bir RAID arızasından kurtulmanın hızlı ve güvenilir bir yoluna ihtiyacınız olduğunda,Veri Kurtarma Servisimiz size yardımcı olabilir. Türkiye genelinde 50’den fazla veri kurtarma sağlayıcıları aracılığıyla RAID 5 veri kurtarma, RAID 5 onarımı ve diğer uzmanlaşmış hizmetler sunuyoruz ve yüksek başarı oranları ve mükemmel güvenlik bilgileriyle, profesyonel RAID hizmetleri için mevcut en iyi seçeneği sunuyoruz. Daha fazla bilgi için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.