Raid 1 Kurtarma

Raid 1 Yapılandırma

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde firmamız geniş bir servis ağı ve güvenilir RAID 1 veri kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Sektörün en yenilikçi RAID veri kurtarma şirketi olarak hızlı geri dönüş süreleri, güvenilir başarı oranları ve sınıfının en iyisi güvenlik sağlıyoruz. Birçok yönden RAID 1, gerçek RAID’in en temel şeklidir. RAID 1 sistemleri yansıtma kullanır, bu da dizideki her sürücünün tamamen aynı olduğu anlamına gelir. Dizi veri yazdığında, her bir sabit disk sürücüsüne aynı verileri yazar. Bazı basit RAID 1 dizilerinde iki sürücü bulunur, ancak bazı sistemler ek hata koruması için ek sürücülere sahiptir. İşletmeler genellikle RAID 0 veya RAID 5 dizilerini RAID 1 ile yansıtır ve ek bir yedek eklemek için birincil dizinin benzer bir kopyasını oluşturur.

RAID 1, RAID 5 ve RAID 0 gibi diğer RAID yapılandırmalarına göre birçok avantaj sunar. Sistemde herhangi bir sürücü çalıştığı sürece verileri kaybetmezsiniz ve oldukça güvenilir bir seçenektir. Bununla birlikte, RAID 1 standart bir sabit sürücü üzerinde çok fazla seçenek görünmeyebilir ve birden fazla RAID denetleyicisinin uygulaması olmadan daha yavaş bir performans sunabilir. Bu nedenle, RAID 1 genellikle yüksek hata toleransını performanstan daha önemli olduğunda kullanılır. RAID 1 önemli bir koruma sağlarken birçok RAID yapılandırması veri kaybını mükemmel bir şekilde önler.

RAID 1’de En Çok Yaşanan Sorunlar :

 • Yanlışlıkla Dosya Silme veya Biçimlendirme
 • Arızalı RAID Denetleyici
 • RAID Yeniden Oluşturma Sırasında Hatalar
 • Donanım çakışmaları
 • Dosya Hasarına veya Bozulmasına Neden Olan Yazılım Hataları
 • Bozuk RAID Dizi Yapılandırması
 • Birden Çok Sabit Sürücü Hatası
 • Elektronik Hasarlar
 • İşletim Sistemi Arızaları

RAID 1 hatalarında verilerinizi başarılı bir şekilde almak için deneyimli bir veri kurtarma şirketiyle çalışmanız gerekir. Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, RAID 1 dahil olmak üzere tüm RAID sistemleri için özel, profesyonel onarım ve kurtarma hizmetleri sunmaktayız.

RAID 1 Arızalı Olduğunda Ne Yapılmalı ?

RAID 1’deki verilere erişemiyorsanız, diziyi yeniden oluşturmaya çalışmayın veya sisteminizi onarmak için başka bir adım atmayın. Sistemi hatalı bir şekilde çalıştırarak alt plakalara zarar gelmesine ve cihazın bozulmasına istemeden katkıda bulunmayın ve tüm dizinleri yeniden başlatmayın.

Aynı şekilde, hiçbir zaman sistemde disk yardımcı programları çalıştırmamalısınız. Scandisk ve chkdsk gibi yaygın yardımcı programlar, arızalı RAID’e zarar verebilir ve RAID 1, bu tür hasarlara diğer RAID yapılandırmalarından daha dayanıklı olsa da, disk yardımcı programları yalnızca veri kaybına neden olmaktadır. Güç düğmesini basılı tutarak ya da açma / kapama düğmesi ile sistemi kapatın ve en iyi kurtarma seçeneklerini görüşmek için bizimle iletişim kurun.

Gelişmiş RAID 1 Veri Onarımı

Her RAID 1 arızasını mümkün olduğunca çabuk ve etkili bir şekilde onarmak için son teknoloji bir RAID veri kurtarma hizmeti sağlıyoruz. Temiz oda alanında teknisyenlerimiz, arızalı RAID dizinlerini medyada kirlenme riski olmadan tamir etmelerini sağlar ve büyük kontrol kartı ve bileşen arşiv depomuzda, neredeyse her türlü arızalı dizini onarabilecek yedek parça envanterleri bulunmaktadır. Ayrıca mükemmel güvenlik standartlarını koruyoruz.

Veri Kurtarma İçin Hizmetlerimizi Kullanma Nedenleri :

 • 24/7/365 Acil RAID Servisi
 • Standart RAID 1 Veri Kurtarma Değerlendirmeleri
 • Kurtarma Yok, Ücret Yok
 • Gelişmiş Ekipman ve Temiz Oda
 • Özel Mühendislik Ekipleriyle Uzman RAID Servisi
 • Yüzde/96 Başarı Oranı

Teknisyenlerimiz her çeşit RAID konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve veri kurtarma hizmetlerimizle birlikte RAID 1 onarımı sunduğumuz için, sisteminizi çalışma durumuna geri yüklerken gereksiz arıza sürelerini etkin bir şekilde ortadan kaldırabiliriz. Kritik bir diziden veri kaybettiyseniz, sektörün en güvenilir RAID kurtarma servislerine ihtiyacınız vardır. Sorunlarınızı değerlendirmek için veri kurtarma hizmetlerimize başvuru yapabilirsiniz.