Raid 0 Yapılandırma

Raid Dizinleri Yapılandırma :

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, RAID 0 veri kurtarma için özel bir seçenek sunmaktayız. Temiz Oda ve geniş güvenlik sayesinde, hızlı ve doğru RAID 0 kurtarma hizmetleri sunuyoruz. RAID 0, verileri bir dizi çizgide depolayan temelde basit bir RAID şeklidir. Diziye bir dosya yazdığınızda, verileriniz çok sayıda parçaya bölünür, kesin parça sayısı dizideki sürücü sayısına bağlı olarak değişebilir, dizi, tüm parçalara aynı anda yazar, bu da hızlı okuma ve yazma sağlar.

RAID 0 Onarım Teknolojisi :

Ancak, diğer RAID türlerinin aksine, RAID 0 herhangi bir fazlalık sağlamaz. Bir sürücü arızalanırsa, dizi verileri kaybeder. Ani bir RAID hatası sizi terabaytlık kritik öneme sahip bilgilere erişmeden bırakabilir. Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, tüm RAID 0 sistemleri için risksiz tanılama sunmaktayız. Çok kısa sürelerde, uygun bir kurtarma planı sunmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri size verebiliriz. Her değerlendirme raporu bir fiyat teklifi, bir RAID 0 başarısızlık analizi ve diğer önemli bilgileri içerir. Başlamak için bugün bize ulaşın.

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, RAID 0 veri kurtarma ve onarımında başarılı bir çok projeye imza attık. Hizmetlerimiz son derece güvenilir ve tüm RAID yapılandırmalarında, firmamıza başarı oranlarını korumak için sürekli yenilikçi yatırımlar yapıyoruz. RAID 0 veri onarımını güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için fiziksel ortam sorunlarını temiz odada ele alıyoruz. Sisteminiz sabit disk sürücülerinde arıza yaptıysa, servisimiz dikkatli bir şekilde kontrol edilen cihazlarınıza gerekli onarımları yaparak her RAID üyesini çalışma durumuna hızla geri yükleyebilir ve tüm bilgileriniz geri alınabilmektedir.

Tüm işletim sistemlerinde, dosya sistemlerinde ve yaygın dosya türlerinde veri kurtarma deneyimine sahibiz ve uzmanlarımız mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için dosya onarımlarını gerçekleştirmeden önce her bir RAID klonunu tamamlarlar.

RAID 0 için en yaygın veri kaybı arızaları şunlardır :

 • RAID Kaybında Sabit Disk Arızası
 • Denetleyici Hatası
 • Elektronik Sorunlar ve PCB Hasarı
 • Sabit Disk Firmware Arızası
 • Donanım Çakışmaları ve Arızaları
 • Dosya Çalınması ve Virüs Problemi
 • Biçimlendirme, Bölümleme ve Kullanıcı Hatası

RAID 0 Arızalı Duruma Düşerse Ne Yapmalı ?

RAID’iniz herhangi bir donanım arızasına maruz kalırsa kalıcı veri kaybı riskini en aza indirmek için hızlı hareket edilmesi gereklidir. RAID’i kapatın ve geri yüklemeyi ya da yeniden oluşturmayı denemeyin. Hasar görmüş sabit sürücüleri tamir etmeye çalışmayın. Veri Kurtarma Hizmetlerimiz, RAID 0 için herhangi bir ticari veri kurtarma yazılımlarının kullanılmasını önermez. Çoğu ticari program, zarar görmüş verilerin üzerine yazarak başarılı bir veri kurtarma şansını azaltabilir. RAID 0’ınız mekanik olarak zarar görmüş sabit sürücülere sahipse, herhangi bir yazılımın çalıştırılması kalıcı dosya kaybına neden olabilir.

Aynı şekilde, bozuk sektörleri ve diğer sabit sürücü sorunlarını onarmak için chkdsk, Scandisk veya başka bir disk yardımcı programı çalıştırmayın. Disk yardımcı programları, dizindeki veri kaybı sorunlarına çok fazla katkıda bulunmaz ve başarılı bir kurtarma şansınızı büyük ölçüde azaltır. Deneyimli bir veri kurtarma uzmanıyla görüşene kadar RAID’i kapalı tutun.

RAID 0 Onarım Hizmetlerimizin Avantajları :

 • Hızlı Teslimat ve 24/7/365 Acil RAID 0 Servisleri
 • Tecrübeli RAID Uzmanlarına Erişim
 • Sınıf 10 ISO 4 Temiz Oda
 • Medya Arızasından Sonra Sınırlı Kalma Süresi için Tam RAID 0 Onarımı
 • Standart Veri Kurtarma Durumları için Risksiz RAID Teşhisi
 • Çevrimiçi Durum Araçları, Ftp Dosya Transferleri

Veri Kurtarma Hizmetlerimizde, RAID 0 veri kurtarma konusunda bir çok cihazlarda verileri başarılı bir şekilde geri aldık. Arıza sürelerini engellemenize yardımcı olmak için dosyalarınızı kurtarırken diskinizi onarabiliriz ve kurtarma işlemimiz başarılı sonuçlar vermezse, ücret garantisi olmadan sonuç sağlayamazsak servis ücreti ödemezsiniz. Sabit disk arızası nedeniyle veri kaybı, yanlışlıkla üzerine yazma veya başka herhangi bir nedenle, kalıcı kayıpları önlemek için en iyi yolu sunarız. Arızalı cihaz değerlendirmesi yapmak veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veri Kurtarma Hizmetlerimiz, tüm BT gizlilik yasalarına uymaktadır ve firmamıza tüm erişimleri dikkatle kontrol ederek müşterilerimizin gizliliğini tamamen korumaktayız.