Hizmet Şartları

Hizmetlerimizi kullanarak, aşağıdaki şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Veri Yok !! Kurtarma Ücreti Yok !!

Veri Kurtarma Hizmetlerinde, veri kurtarma garantimizi “Veri Yok Kurtarma Ücreti Yok” olarak sunarak her işlemde mükemmel veri kurtarma için çalışıyoruz. Bunun sizin için anlamı, gerekli veya hedef verilerinizi kurtaramazsak, sizden iş için ücret almayız.

Kurtarma işleminde, müşteriler gerekli kritik verileri belirler. İstediğiniz gibi tüm verileri kurtarmayı deneyeceğiz. Kurtarma işleminden sonra, özel uygulamalara sahip birden fazla tarama yaparak kurtarılan verilerin çalışır durumda olduğundan emin olmak için kalite testi gerçekleştiririz. Müşteriler daha sonra, dosyaları kabul etmeden önce kurtarılan verileri uzaktan görüntüleme yazılımıyla fiziksel ve aktif olarak doğrulama seçeneğine sahiptir. Dosya türlerinde çeşitli hatalar yaşanırsa, Veri Kurtarma servisimiz, sorunları gidermeye çalışır.

Gizli Masraf Yok

Gizli masraf yok. Veri kurtarma hizmetleri için tüm potansiyel ücretler, kurtarma işi yapılmadan önce onaylanması için bir fiyat teklifinde açıklanmıştır.

Tanısal Prosedür ve Depolama Ortamının Kullanımı

Müşterinin depolama ortamı, Havadaki Partikül Temizliği için 209E Sınıf 10 şartnamelerini karşıladığı onaylanan bir ISO 4 temiz oda laboratuarında açılabilir. Bu temizlik standartlarının sınıflandırması çoğu üretici çevre standardını aşmalı ve geçerli garanti taleplerini geçersiz kılmamalıdır. Bununla birlikte, Müşteri, depolama ortamlarıyla ilgili özel garanti bilgileri için kendi üreticisine danışmalıdır. Hiçbir koşulda Servisimiz, depolama ortamı üreticisi tarafından geçersiz garantilerden sorumlu tutulamaz.

Müşteri, tanısal prosedürün kusursuz veya kusursuz olmadığını kabul ve taahhüt eder. SDR tarafından Müşteriye sunulan teşhis, başarılı bir iyileşme sonucu için güçlü bir olasılık olduğunu gösterse de, SDR’nin Müşterinin depolama ortamına ilişkin profesyonel değerlendirmesi, herhangi bir kesin sonuç alınacağını garanti edemez. SDR tarafından sağlanan değerlendirmenin doğruluğu ya da zamanlaması hakkında hiçbir şekilde bir garanti verilmez veya ima edilmez. SDR, tanısal değerlendirme ve kendi takdirine bağlı olarak olası başarı oranı konusunda münhasır mesleki kararlılığa sahip olacaktır. SDR, tanı prosedürünü denemek için herhangi bir SDR’nin tesislerinde ve / veya laboratuarlarında mevcut olan tüm kaynakları ve teknolojiyi kullanmayı kabul eder.

Bu depolama cihazlarındaki verileri teşhis etmek ve / veya kurtarmak için harici sabit disk muhafazalarının sökülmesi gerekecektir. Bu depolama aygıtlarında bulunan temel dahili depolama ortamına erişmek için bu kasaların kırılması veya zarar görmesi gerekebilir. Benzer şekilde, iPod’lar, iPad’ler, iPhone’lar, Netbook’lar, Notebook’lar, Dizüstü bilgisayarlar ve diğer benzer cihazlar gibi cihazların da bu depolama cihazlarında bulunan temel depolama ortamına erişmek için açılması gerekir. SDR, ‘bu medya içinde yer alan cihazlara zarar vermeden bu cihazlarda mevcut olan dahili depolama medyasına erişmek için elinden gelen çabayı gösterecektir. Bununla birlikte, SDR hiçbir koşulda burada belirtilen bu depolama cihazlarının açılmasıyla oluşabilecek geçersiz garantilerden veya hasarlardan sorumlu tutulamaz.

SDR, harici muhafazaları, güç adaptörlerini, veri aktarım kablolarını ve yukarıda belirtilen depolama aygıtlarıyla ilişkili diğer benzer aksesuarları kendi takdirine göre elden çıkarabilir. Müşteri, bu teşhis işi sözleşmesini başlatmadan önce bu aksesuarların iade edilmesini istemek için Özel Hesap Temsilcisine bildirmelidir.

SDR’nin Müşterinin depolama ortamı hakkındaki profesyonel değerlendirmesini tamamladıktan sonra, SDR önerilen veri kurtarma prosedürlerinin maliyetlerinin ne olacağı konusunda bir teklif verecektir. Fiyat teklifi elektronik ortamda e-posta yoluyla veya telefonla yazılı olarak verilebilir. Tüm tutarlar USD cinsinden ödenir. Donör kısımları, hızlandırılmış veya acil durum ücretleri, nihai varış yeri aktarma ortamı ve ek ücretler veri kurtarma ücretlerinden ayrıdır. 30 kalender günü aşan vadesi geçmiş yükümlülükler, aylık olarak hangisi daha büyükse,% 1.00 gecikme ücretine veya 20.00 $ ücrete tabi olabilir. 30 takvim gününden daha uzun süren borçlar, uygulanabilecek tüm indirimlerden feragatle sonuçlanacaktır.

Müşteri daha sonra veri kurtarma işlemine devam etmeyi seçerse, SDR herhangi bir ek iş yapmadan önce, Müşterinin ayrı bir yazılı Hizmet Sözleşmesine tabi olan hizmetleri onaylaması, yetkilendirmesi ve ödemesi gerekecektir. Müşteri veri kurtarma işlemine devam etmemeyi seçerse, Müşteri depolama ortamının iade edilmesini talep etmeli ve buna göre iade nakliye, taşıma ve paketleme masraflarından sorumlu olacaktır.

Elektronik Arızalar – Bazı cihazlarda hatalı fanlar bulunur veya bilgisayar kullanıcıları güç kablolarını topraklanmamış aşırı gerilime karşı korumalı prizleri kullanmayabilirler. Harici sabit sürücünün elektronik sorunu varsa, bileşenlerinden hangisinin arızalı olduğuna bağlı olarak tamamen çalışmayı durdurabilir veya bir hata mesajı verebilir. Elektronik arızalar, olası fiziksel sabit sürücü arızaları kadar ciddi olabilir ve yalnızca deneyimli veri kurtarma uzmanları tarafından gerçekleştirilmelidir.

Mantıksal Hatalar – Harici diskler ayrıca sınıflandırma sistemimizdeki mantıksal hatalar olarak kabul edilen sorunlarda, kazayla silme veya diğer fiziksel olmayan hatalar nedeniyle veri kaybedebilir. Kurtarılabilirlik, mantıksal olarak zarar görmüş harici sürücüler için büyük ölçüde değişiklik gösterir. Eksik dosyaları fark ederseniz veya mantıksal bir hataya neden olabilecek veri bozulması mesajları görürseniz, verilerinizin üzerine yazmamak için hemen harici sabit diskinizi kapatın.

Taşınabilir Disklerde Veri Kurtarma İçin Değerlendirmeler :

Sabit sürücünüzün arıza durumuna bağımsız olarak, teknisyenlerimiz arızayı değerlendirmek için ölçülmüş, planlanmış bir yaklaşım izleyecektir. Sorununuz üzerinde çalışmaya başlamadan önce size ücretsiz bir medya analiz raporu sunmaktayız. Harici sabit sürücünüzün kurtarma şansını, kurtarılabilir dosyaların bir listesini, olası bir durum tamamlama süresi ve doğru bir fiyat teklifi görebilirsiniz.

Harici Bellek Türlerinde Veri Kurtarma :

Harici ve taşınabilir sabit disk kurtarma servisimize ek olarak, mikro sürücüler, USB sürücüler ve flash kartlar dahil diğer harici cihazlar için onarım ve kurtarma sunuyoruz. Hizmetlerimizden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi için veya bir medya analizi programlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Harici Disk Veri Kurtarmanın Zorlukları :

Harici sürücüde başarılı bir veri kurtarma şansınızı etkileyebilecek faktörlerden bazıları şunlardır:

Dosya Sistemi – Bilgisayarınızda kullandığınız işletim sistemine bağlı olarak, harici sürücünüzü FAT, NTFS, HFS, EFS ve XFS dahil birçok farklı dosya sisteminde biçimlendirmiş olabilirsiniz. Teknisyenlerimiz tüm bu dosya sistemleri ve Windows, Mac OS, Linux ve Unix gibi çeşitli çalışma ortamları konusunda geniş deneyime sahiptir. Hemen hemen her dosya sistemi ve dosya türü için tasarlanmış özel dosya yardımcı programlarını kullanmaktayız ve bunun sonucunda harici sabit diskler için yüksek başarı oranları sunuyoruz.

Sabit Sürücü Boyutu – Bazı yeni harici sürücüler 2 TB veya daha fazla veri saklar ve daha büyük sürücülerde veri kurtarma genellikle kurtarmayı zorlaştıran durumlarla karşılaşılmaktadır. Teknisyenlerimiz dikkatli bir yaklaşım uygular ve lisanslı yazılımımızı kullanmadan önce her zaman tam olarak onarılan harici disk klonları oluşturuyor ve ortamın zarar görme riski olmadan her boyutta sabit sürücüyü kurtarabiliriz. Ayrıca standart 3,5 “masaüstü sürücüleri, 2,5” dizüstü bilgisayar sürücüleri ve 1 “mikro sürücüler de dahil olmak üzere tüm fiziksel sabit sürücü boyutları için fiziksel kurtarma araçları kullanmaktayız.

Arıza Belirtileri – Yukarıda belirtildiği gibi, bu tip arıza durumlarında iyileşme şansını çoğu zaman bazı faktörler etkileyebilir. Fiziksel olarak zarar görmüş tüm harici sürücülerin, ortamın kirlenmesine neden olabilecek tehlikeleri önlemek için temiz odalarda işlem görmesi gerekir. Veri Kurtarma Servisimiz ayrıca her bir durumu ele almak için deneyimli ekipmanlar kullanır, böylece harici sürücünüzün mantıksal veri sorunları veya ağır bir mil arızasında, başarılı bir düzeltme için en iyi şansı verebilecek yetenek, deneyim ve araçlara sahibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir